LETNÍ KINO 21. 6. - 6. 7. 2019

15.06.2019 21:02

Jednotné vstupné 80 Kč.

21. 6. ČERTÍ BRKO - pohádka, ČR

Děj se odehrává v městečku Pytlov, v jehož podpekle jednoho dne přestane fungovat kouzelné "čertí brko", které spravedlivě zapisuje hříchy a přestupky obyvatel městečka. Lucifer proto do městečka posílá mladého čerta Bonifáce.

Hrají: Jan Cina, Ondřej Vetchý, Judit Bárdos, Jan Budař, Marek Daniel, Jana Plodková, Václav Kopta a další.

22. 6. BOHEMIAN RHAPSODY - životopisný, USA

Film je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům.

Hrají: Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee, Ben Hardy, Joseph Mazzello a další.

28. 6. LÉTO S GENTLEMANEM - romantická komedie, ČR

Annu vytrhne z  manželského stereotypu příjezd šarmantního gentlemana, který v ní probudí dávno zapomenuté pocity. Anna s ním čím dál častěji uniká své životní realitě vstříc romantickým výletům a dobrodružstvím.

Hrají: Jaromír Hanzlík, Alena Antalová, Igor Bareš, Lucie Vondráčková, Miroslav Šimůnek, Dana Batulková a další.

29. 6. VDOVY - krimi drama, USA - VB

Vdovy jsou příběhem žen, které nemají téměř nic společného, s výjimkou mrtvých manželů a velkých dluhů, které jim zanechali ze své nezdařené trestné činnosti. A tak musí hodně přitvrdit a bojovat o své přežití.

Hrají: Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, Cynthia Erivo, Colin Farrell a další.

4. 7. ŽENY V BĚHU - komedie, ČR

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti.

Hrají: Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Kubařová, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a další.

5. 7. JAK VYCVIČIT DRAKA 3 - animovaná pohádka, USA

Mladý vikingský náčelník Škyťák a drak Bezzubka se vracejí a zažijí další společné dobrodružství, budou hledat Skrytý svět, jedinou naději na záchranu lidsko-dračího společenství.

6. 7. CO JSME KOMU ZASE UDĚLALI? - komedie, Francie

Claude a Marie Verneuilovi čelí nové krizi. Jejich čtyři dcery a jejich manželé se rozhodli opustit Francii. Každý z nich k tomu má dobrý důvod. Ale co rodiče? Ti udělají všechno pro to, aby jim mladí neodjeli na druhý konec světa. Pokračování úspěšné francouzské komedie.

Hrají: Christian Clavier, Elodie Fontan, Fréderique Bel, Ary Abittan, Julia Piaton a další.